Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SPORTART"

Adres: Arctowskiego 1D
Dyrektor: Iwona Porembska
Strona WWW: www.przedszkolesportart.pl
E-mail: dyrekcja@przedszkolesportart.pl

​Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportARt
43-100 Tychy ul.Arctowskiego 1D
"..bo fajne przedszkole to udane dzieciństwo..."

Przedszkole SPORTART to placówka funkcjonująca w mieście  od 2012 r.
Od 2017r. bierze udzia ł w rekrutacji publicznej. Naszym celem jest umożliwienie dziecku rozwijania swoich talentów i wspierania jego potrzeb edukacyjnych.
Obecnie ma 7 filii na terenie miasta Tychy, w każdej z nich realizowany jest ten sam program i założenia. Wszystkie dzieci mają równą możliwość opieki, nauki i rozwoju swoich talentów oraz wsparcia specjalnych potrzeb edukacyjnych. Dzieci kształcą się w kameralnych placówkach, ale z wielkimi możliwościami.
W przedszkolu SportART pracują nauczyciele wyspecjalizowani w wielu dodatkowych dziedzinach pedagogiki. Do dyspozycji dzieci są nauczyciele wychowania przedszkolnego, logopedzi, pedagodzy specjalni ,fizjoterapeutki, trenerzy.
Nasi wychowankowie są laureatami wielu konkursów i przeglądów artystycznych jak  również odnoszą sukcesy sportowe. Spośród wielu nagród i wyróżnień najcenniejsze to WiceMistrzostwo Polski w tańcu, WiceMistrzostwo Miasta w Hokeju na Lodzie, Grand Prix w powiatowych konkursach plastycznych, Zwycięstwa w zawodach KARATE i turniejach piłki nożnej. Dzieci biorą udział w wielu autorskich projektach i wydarzeniach jak "Spotkanie z gwiazdą" , "Przeglądy teatralne", "Koncerty Teatralne". Absolwenci SportART od wielu lat z sukcesem radzą sobie w szkołach , w tym wielu z nich wybiera placówki o profilu sportowym lub artystycznym.

​W ofercie przedszkola SportART jest:

• wykwalifikowana kadra nauczycieli i specjalistów
  • opieka logopedy
  • opieka fizjoterapeuty
  • opieka pedagoga specjalnego
  • wiele aktywności i zajęć zarówno sportowych jak i artystycznych
  • możliwość udziału w edukacyjnych projektach oddzielnie finansowanych

W przedszkolu realizowany jest program zdrowego żywienia w oparciu o KUCHNIĘ MNIAM . Szczegóły na www.kuchniamniam.pl

• zajęcia kulinarne
  • rytmika
  • gimnastyka ogólno-rozwojowa z elementami wad postawy
  • udział w występach , przeglądach, olimpiadach,konkursach

Pozostałe zajęcia dodatkowe realizowane są w ramach zewnętrznego projektu Edukolandia nie wchodzącego w niniejszą ofertę.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-SPORTOWE "SPORTART" AL. NIEPODLEGŁOŚCI 32 Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt"
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-SPORTOWE "SPORTART" PLAC ŚW.ANNY 1C Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt"
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-SPORTOWE "SPORTART" UL. BUDOWLANYCH 156 Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt"
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-SPORTOWE "SPORTART" UL. MONIUSZKI 2 Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt"