Niezalogowany
zmień rozmiar:

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SPORTART"

Adres: Arctowskiego 1D
43-100 Tychy
pokaż na mapie
Dyrektor: Iwona Porembska
Strona WWW: www.przedszkolesportart.pl
E-mail: dyrekcja@przedszkolesportart.pl

Opis oferty:


​Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportARt
43-100 Tychy ul.Arctowskiego 1D
"..bo fajne przedszkole to udane dzieciństwo..."

Przedszkole SPORTART to placówka funkcjonująca w mieście  od 2012 r.
Od 2017r. bierze udzia ł w rekrutacji publicznej. Naszym celem jest umożliwienie dziecku rozwijania swoich talentów i wspierania jego potrzeb edukacyjnych.
Obecnie ma 7 filii na terenie miasta Tychy, w każdej z nich realizowany jest ten sam program i założenia. Wszystkie dzieci mają równą możliwość opieki, nauki i rozwoju swoich talentów oraz wsparcia specjalnych potrzeb edukacyjnych. Dzieci kształcą się w kameralnych placówkach, ale z wielkimi możliwościami.
W przedszkolu SportART pracują nauczyciele wyspecjalizowani w wielu dodatkowych dziedzinach pedagogiki. Do dyspozycji dzieci są nauczyciele wychowania przedszkolnego, logopedzi, pedagodzy specjalni ,fizjoterapeutki, trenerzy.
Nasi wychowankowie są laureatami wielu konkursów i przeglądów artystycznych jak  również odnoszą sukcesy sportowe. Spośród wielu nagród i wyróżnień najcenniejsze to WiceMistrzostwo Polski w tańcu, WiceMistrzostwo Miasta w Hokeju na Lodzie, Grand Prix w powiatowych konkursach plastycznych, Zwycięstwa w zawodach KARATE i turniejach piłki nożnej. Dzieci biorą udział w wielu autorskich projektach i wydarzeniach jak "Spotkanie z gwiazdą" , "Przeglądy teatralne", "Koncerty Teatralne". Absolwenci SportART od wielu lat z sukcesem radzą sobie w szkołach , w tym wielu z nich wybiera placówki o profilu sportowym lub artystycznym.Oferta:
​W ofercie przedszkola SportART jest:

 • wykwalifikowana kadra nauczycieli i specjalistów
 • opieka logopedy
 • opieka fizjoterapeuty
 • opieka pedagoga specjalnego
 • wiele aktywności i zajęć zarówno sportowych jak i artystycznych
 • możliwość udziału w edukacyjnych projektach oddzielnie finansowanych

  W przedszkolu realizowany jest program zdrowego żywienia w oparciu o KUCHNIĘ MNIAM . Szczegóły na www.kuchniamniam.pl

   
Zajęcia dodatkowe :
 • zajęcia kulinarne
 • rytmika
 • gimnastyka ogólno-rozwojowa z elementami wad postawy
 • udział w występach , przeglądach, olimpiadach,konkursach

  Pozostałe zajęcia dodatkowe realizowane są w ramach zewnętrznego projektu Edukolandia nie wchodzącego w niniejszą ofertę.Dostępne miejsca:

Nazwa Opis
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-SPORTOWE "SPORTART" AL. NIEPODLEGŁOŚCI 32 Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt"
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-SPORTOWE "SPORTART" PLAC ŚW.ANNY 1C Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt"
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-SPORTOWE "SPORTART" UL. BUDOWLANYCH 156 Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt"
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-SPORTOWE "SPORTART" UL. MONIUSZKI 2 Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt"

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 137; Wersja: 9.140.298.1658 Harmonogram ID: 731;