Niezalogowany
zmień rozmiar:

Przedszkole nr 4

Adres: Cmentarna 54
43-100 Tychy
pokaż na mapie
Dyrektor: AgnieszkaTargiel
Strona WWW: www.zsp3tychy.pl
E-mail: zsp3@oswiata.tychy.pl

Opis oferty:


Przedszkole nr 4 jest częścią Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Tychach. Znajduje się w dzielnicy Wartogłowiec, przy północnym wjeździe do miasta. Dobra lokalizacja i łatwy dojazd to jeden z wielu atutów tej placówki. Przedszkole powstało w 2010 roku i znakomicie wkomponowało się w potrzeby miasta i dzielnicy. Praca w małych grupach pod okiem wykwalifikowanej kadry profesjonalnie przygotowuje przedszkolaka do kolejnego etapu edukacji, czyli szkoły podstawowej. Przedszkolaki mają zapewnioną fachową opiekę w wyremontowanym budynku, a zajęcia na świeżym powietrzu odbywają się na placu zabaw lub wielofunkcyjnym boisku.


Oferta:
Przedszkole nr 4 obejmuje opieką dzieci w dwóch grupach: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Grupy liczą 20 i 25 dzieci. Podstawa programowa realizowana jest od 9:00 do 14:00. Doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna ma do dyspozycji dodatkowo ogród i plac zabaw, które zapewniają możliwość aktywnego spędzania czasu przez dzieci. Przedszkole bierze udział w wielu programach i projektach, realizuje również innowacje pedagogiczne. Wyżywienie dzieci w przedszkolu jest organizowane w formie cateringu.
Przedszkolaki biorą udział w wielu wycieczkach, raz w miesiącu odbywają się "dni tematyczne" (co roku inne), spotkania z ciekawymi ludźmi (np. z pisarzem Waldemarem Cichoniem). Placówka posiada wiele certyfikatów jakości, m. in. "Wiarygodna Szkoła", "Bezpieczna Placówka" i inne.Zajęcia dodatkowe :
W naszej placówce odbywają się następujące zajęcia dodatkowe:
1. Język angielski
2. Zajęcia logopedyczne
3. Zajęcia plastyczne
4. Zajęcia taneczne
5. Religia
6. Zajęcia biblioteczne
7. Zajęcia sportowe.
8. Zajęcia regionalne.
9. Zajęcia ekologiczne.Dostępne miejsca:

Nazwa Opis
PRZEDSZKOLE NR 4

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 137; Wersja: 9.140.298.1658 Harmonogram ID: 731;